Microsoft CoolHotmail

Nebýt stádní je dnes velmi oblíbené a též hodně diskutované. Já vám poradím, jak vystoupit ze stáda alespoň co se týče e-mailové adresy. Máte-li zájem být originální, pak neváhejte a čtěte dále pro další informace.

Microsoft nedávno spustil přímo geniální službu s názvem CoolHotmail

Dnes je běžné mít email u známých portálů, jako jsou Centrum.cz, Seznam.cz či Google.cz Microsoft ale trošku zapřemýšlel a nabídl uživatelům internetu něco zcela nového – hosting emailu na velmi originálních doménách. Výběr je skutečně bohatý, můžete se přesvědčit po kliknutí na odkaz CoolHotmail. Doménu si můžete vybrat podle toho, CO DĚLÁTE (beham.cz, pijudenne.cz, zijuzdrave.cz, fandimsparte.cz, mlsam.cz), KDO JSTE (hulic.cz, jsembuh.cz, prostesexy.cz, jsemhustej.cz) anebo SE PROJEVTE (poslimi.to, rekni.to, tocumim.cz, vbaliku.cz)

No přiznejte si sami, nebylo by zajímavé mít email ve tvaru např. karel@prostesexy.cz ? Dle mého názoru je to perfektní služba pro ty, kteří nechtějí být fádní a v prvé řadě chtějí přitahovat pozornost. Ačkoliv nejsem slepým zastáncem Microsoftu a jeho produktů, musím zde zdůraznit, že máte pro své maily rovných 5 GB místa, což je v dnešní době celkem nadstandard. Samozřejmostí je ochrana proti virům a spamu. Kdo je zvyklý pracovat v aplikaci Microsoft Outlook, jistě ocení pracovní prostřední v e-mailové schránce, které je identické právě s Outlookem.

Jestli vás CoolHotmail zaujal, neváhejte a zaregistrujte si originální e-mail, než vám ho někdo vyfoukne 🙂

Místo pro váš komentář